Pro pořádek

Ceny poštovného jsou včetně balného.

Česká republika

  • Zásilkovna 65 Kč (dobírkovné 35 Kč)
  • Česká pošta balík do ruky 120 Kč (dobírkovné 35 Kč)
  • Česká pošta EMS expresní doručení 160 Kč (nelze objednat na dobírku)
  • Česká pošta doporučeně do velikosti A4 70 Kč (nelze objednat na dobírku)
  • Česká pošty doporučeně nad velikost A4 120 (týká se balicích papírů a plakátů v tubusech)(nelze objednat na dobírku)
  • DPD - doručení na adresu 90 Kč (platba předem)

 

Slovensko

  • Zásilkovna Slovensko 3,60 € (dobírkovné 2 €)
  • Kurýr - doručení na adresu 5,50 € (dobírkovné 2 €)
  • Slovenská pošta - doručení na adresu 6 € (dobírkovné 2 €)

 

OBVYKLÉ DOTAZY

 

Dáváte zboží do komise?

Zboží do komise nedávám, ale velmi ráda přijmu větší objednávku zboží s cílem prodat jej v kamenném obchodě. Faktura se čtrnáctidenní splatností je samozřejmostí. Vítám zájem obchodů nejen z Prahy a jsem připravena obchodníkům nabídnout zajímavou slevu z cen výrobků. Napište mi přes přes formulář v odkazu Kontakty a domluvíme se.

Zasíláte i do zahraničí a na Slovensko?

Na Slovensko zasílám, obchod je aktivovaný i pro slovenské zákazníky. Doprava je možná buď poštou nebo Zásilkovnou. Po dohodě zasílám i do zahraničí, včetně Slovenska. Je potřeba ale počítat s vyšším poštovným.

Jaké individuální služby nabízíte a jaký je váš ceník?

Pracuji i na zakázku a cena se odvíjí od požadavků klienta. Můžete u mne objednat například obrázek, cena za originální akvarel nebo perokresbu je 1400 Kč včetně dph za velikost A4. V případě, že máte zájem o nějaký originál ode mne, očekávám, že se vám líbí můj styl, a že víte co dělám a jak to vypadá. Dále můžu nabídnout návrh a sazbu vizitek. Cena za návrh včetně obrázku na míru je 1100 Kč včetně dph, grafická sazba a příprava k tisku je za 750 Kč včetně dph/hod. V mém portfoliu najdete i návrhy a sazbu reklamních letáků, cena za práci je 750 Kč včetně dph/hod. Není ovšem většího štěstí, než ilustrace, ať už k článku v časopise nebo do knížky, případně ilustrace, která by se hodila pro váš podnikatelský záměr. Cena je dohodou.

Co znamená digitální tisk na archivní papír?

Tisky, které mám v nabídce, a jsou reprodukcí originálních ilustrací, jsou tištěné na speciální papír v inkoustové tiskárně. Tento papír a tiskárna jsou primárně určené k reprodukci uměleckých děl. Papír je stálobarevný a má matný povrch, který dokáže věrně zobrazit akvarelovou ilustraci. Profesionální inkousty do tiskárny, kterou používám, jsou poměrně nákladné, japonské výroby.

Jak věrné jsou digitální reprodukce?

Velmi. Používám speciální papír určený k reprodukci uměleckých děl a tyto reprodukce tisknu na inkoustové tiskárně k tomu určené. Barvy jsou jasné, papír je stálobarevný.

Prodáváte k obrázkům i rámečky?

Ne, rámečky k obrázkům neprodávám, ale můžu doporučit dřevěné rámečky z Bauhausu. Nejsou drahé, mají velký výběr barev a obrázky kryje sklo.

 

 banner_liska

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podmínky ochrany osobních údajů.